Srpen 2010

Není co řešit.. Mějte se hezky..

30. srpna 2010 v 11:11 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Není co řešit. Nejspíš se rozloučíme.
''Někde něco končí a jinde něco začíná''. Ikdyž si to budu ještě hodně dlouho vyčítat musím to udělat. Posledních pár dnů se mi stále hodí v hlavě, co bude. Včera když jsem vozila kočárek (s bráchou) jsem zase přemýšlela. Rozhodla jsem se pro toto řešení. Skončit tady. Popravdě, nikdy mi žádnej blog nevydržel déle jak ty 4 měsíce, po 4 měsících všechno končí. Ty 4 krásné měsíce jsem se rozhodla zahodit. Mě se nechce odcházet, ale stejně by to dál nešlo. S grafikou končit nebudu. Budu pokračovat na jiném blogu, ale už to nebude grafický blog. Bude to blog především o mě. Grafika tam bude jenom takový doplněk. No, vždyť takto jsem tady začínala 22. května - Blog o mě a grafika jenom občas a co je tady z toho nakonec? Grafický blog. Mně prostě nikdy nic nemůže vyjít, tak jak si to napoprvé naplánuji, ale tentokrát se toho budu držet. Doufám, že je to poslední stěhování, které dělám. Pořád mít nový blogy, už je mi to hodně trapný. Možná jsem tímto někoho zklamala, ale někoho jistě potěšila.

Všem moc děkuji, za to, co jste pro mě udělali. Za to, že jste mi sem psali pěkné komentáře. Prostě za všechno. Tento blog mi toho hodně dal a o to těžší je se s ním rozloučit.
Tak sbohem můj milovaný!

LADY-LENNY.BLOG.CZ

Tak tam mě teď najdete. Kdo bude chtít zase vyměnit ikonku, tak mi to tam napište hned k prvnímu článku. Nový layout tam bude až k večeru, protože zachvíli odjíždím k té kadeřnici. Ikonky budou zase v menu. Tak kdo chcete tak tam napište. Ahojky!

Cha cha :D

28. srpna 2010 v 13:54 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Čauky.. Neměla jsem původně v plánu už dneska psát, ale nakonec ještě píšu. Přišel k nám brácha (už se osamostatnil, je mu 21) a vzal si sebou noťas. No tak mi ukázal něco v PSku, protože on je taky takovej maniak jak já :D.. No stáhl mi na flešku nějaký videotutoriály na photoshopu, je to sice anglicky, ale v dobré kvalitě, takže tam jde poznat co se zrovna děje. Je to skvělý, konečně se přiučím něco novýho.. No takže můžete čekat něco z pokusů podle návodů. Ale ne dneska. Tak ahoj!!

Myšlení mě jednou zabije..

28. srpna 2010 v 8:11 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Ahoj! Tak je zase další ráno. Zbývají nám poslední dny prázdnin a za ty já se tedy musím rozhodnout, jak to všechno bude. Poslední dobou se musím stále častěji zaobírat blogem, hlavně kde nakonec budu. Každopádně už bych se ráda usadila na konečno, protože to stěhování z blogu na blog už je trapný. Jestli mám říct pravdu, tak prosím tady je: ''S grafikou bych nejraději sekla, protože už mě přestává bavit''. Tak a je to. Víte to. Grafika už mě přestává bavit. Hned jak začne škola, stane se to, co nechci - nebudu mít čas vyrábět a přidávat. Vím to, vždycky to tak je. Achjo, ale nadruhou stranu s ní zase končit nechci. Je to to jediné co mi tak nějak jde. Focení - uznejme, že tohle mi, ačkoliv mě to baví nejvíc, absolutně nejde. Příběhy a povídky - nemám pořádnou fantazii.. Sakra. Proč mi nikdy nic nemůe vyjít, tak jak chci? To prostě vždycky musí bejt nějakej problém? Asi jo. Já jdu. Nebudu se tím dál zaobírat tady na blogu. Těmito články vás stějně jenom otravuju. Dneska už se asi neozvu. Máme rodinou oslavu.

Videotutorial č.1 - Avatar v Adobe Photoshop CS4

27. srpna 2010 v 19:52 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Takže jsem konečně dokončila ten videotutorial. Není těžké to natáčet, ale s naším počítačem to jaksi nejde. Vyšlo to až na patnáctý pokus! Ano ano.. Rekordní :D. Vždycky se to seklo nebo se s tím prostě něco stalo. Náš počítač už asi jede z posledních sil.
Výsledek práce, tak na ten se můžete podívat tady na levém boku, to je to, kvůli čemu jsem u toho natáčení, upravování videa a nakonec ještě nahrávání seděla asi dvě hodiny :D.. No aspoň, že to má nějaký výsledek. Tady je:


Není to jak normální tutorial. Je to jenom takové video s náhledem, jak jsem ten avatar dělala. No každopádně, pokud máte nějaké otázky, tak mi je napište do komentáře. Tady je ještě něco k tomu avataru:
Ikona: TADY
Textura: TADY
Použitá akce: TADY
Použité brushe: --nejsou k dispozici--

Omlouvám se za špatnou kvalitu. Berte prosím ohled na to, že je to poprvé co jsem něco natáčela. No snad to někomu pomůže. Nekopírujte!

A já to asi neudělám ..

27. srpna 2010 v 17:26 | Lenny^^
This-my
Čekám, než se mi načte photoshop a půjdu natočit historicky můj první videotutoriál na avatar, který vidíte nalevo. No tak mě napadlo, já tady končit nebudu. Nevím, ale nechce se mi to tady opouštět. Na layouts budu taky, ale budu tam teda dávat když už tak spíš volný layouty.. hej já vážně nevím.. CO MÁM UDĚLAT? Vzdát se toho tady? Ne, to opravdu nechci. Pustit zase layouts? Ne to taky nechci. Budu si muset nechat oba blogy. Sakra. Proč to sem zase píšu? Posledních pár článků je úplně o ničem! Už se mi to načetlo, tak já jdu tvořit.

Co se má stát, stane se

27. srpna 2010 v 8:43 | Lenny^^
this-my.blog.cz
Poslední dobou stále častěji uvožuji o tomto blogu. Kdo předpokládá, že bude řeč o konci blogu, tak má z části pravdu. Teď, když znovu rozjíždím LAYOUTS, tak už podle mě nemá cenu tady dál zůstávat. Osobní blog mám a teď budu ještě v grafickém týmu. Nemám proč, tady dál být. Zatím tento článek vlastně nic neznamená, protože tohle ještě není oficiální zpráva o konci tohoto blogu, ale jen takové upozornění dopředu. K tomuto blogu mám sice už nějaký citový vztah, ale proč zase kopírovat grafiku na dvakrát? Uvidíme, jak se všechno vyvine, ale budu se muset rozhodnout. Škola už ''klepe na dvěře'' a potom už nebudu mít tolik volného času na vysedávání u počítače. Uvidíme, třeba nakonec žádné stěhování nebo konec blogu nebude :D.. No uvidíme.. Nebudu vás strašit :)

Změna e-mailu

27. srpna 2010 v 8:30 | Lenny^^
This-my.blog.cz
V poslední době se mi nakupilo víc objednávek na volné layouty. Všem se mo omlouvám, protože jsem dohromady nedala snad ani jeden. Objednávky si nechávám posílat na svůj osobní e-mail a s tím chci teď skončit. Věřte nebo ne, ale už se tam v tom absolutně nevyznám. Milión e-mailů každý den, většina to jsou e-maily z nějakých stránek, které ani nečtu. Takže pro pořádek mám nový e-mail. E-mail je to ale jenom pro blogové záležitosti. Na něj si budu registrovat blogy atd. Teď si půjdu udělat pořádek na osobním e-mailu, zrušit nějaký starý blogy, aby mi nechodily upomínky, že jsem se nepřihlásila a taky z toplist, od kterého mi chodí taky hodně emailů s návštěvností, která se ve většině případů zastavila na 0. Takže můj nový e-mail je lady-lenny@seznam.cz, tam odedneška směřujte všechny e-maily ohledně blogu. Děkuji za pochopení :)

Divnej pavouk

26. srpna 2010 v 16:20 | Lenny^^
Neodpustím si Vám neukázat tuto fotku. Našla jsem si fotografickou soutěž o věcné ceny. Byla to soutěž, kde se soutěžilo s fotkama z přírody, prostě zvířata, rostliny a tak. Chtěla jsem jít tedy fotit, tak jsem teda šla. Chvíli jsem pobíhala kolem baráku a hledala něco dobrýho. Ti zelení pavouci na nějakejch kytkách u baráku mi nešli zaostřit, asi byli moc malí. Když už jsme to chtěla vzdát, tak mě napadlo jít k babičce do zahrádky. Jsem vůl, že mě to nenapadlo dřív. No hned kousek od vchodu do zahrádky byla velká pavučina. Jee.. A vidim pavouka jak žere vosu.. Tak jsem aktivně začala fotit. Rozdupala jsem přitom babičce pár kytek, ale prostě to jak žere tu vosu jsem chtěla mít nafocený. Fotilo se mi to opravdu špatně, musela jsem se celá naklánět, neviděla jsem ani na ten displey, takže jsem vlastně vůbec neviděla jestli je to dobře zaostřený nebo ne, ale prostě jsem fotila. Když jsem se pak na ty fotky dívala zjistila jsem, že to není pavouk co žere vosu, ale pavouk co má prdel jak vosa! OMG.. No co to je za pavouka vůbec nevim.. Takže tady je fotka:
This-my.blog.cz

Je je jedna fotka na ukázku. Teda je to 2v1 :D.. Jo zapomněla jsem dodat, že teda pavouk nežral vosu, ale nejspíš žral vosopavouk něco jinýho. Teda on ten zadek nemá přímo jak vosa, ale je prostě divnej :D..
Rozhodla jsem se, že se té soutěže nezúčastním, přecejen dalekohled doma máme :D

EDIT (19:58): Tak jsem trochu pátrala, abych věděla, co za havěť je vedle našeho domu v zahrádce :D.. Mé zjištění - PAVOUK SE JMENUJE KŘIŽÁK PRUHOVANÝ. Pro lidi není nijak nebezpečný. No kdo by o této potvoře chtěl něco vědět, tak se můžete podívat TADY.


KONKURZ NA NOVÉ ADMINY BLOGU LAYOUTS.BLOG.CZ

26. srpna 2010 v 7:38 | Lenny^^
This-my.blog.cz / Layouts.blog.cz
Taakže, jak mnozí z Vás ví, přešla jsem sem z blogu layouts.blog.cz. Říkala jsem si, že je škoda, aby ten blog zkončil, přece jenom má podle mě skvělou adresu, tak jsem si řekla, že vyhlásím konkurz na nové adminy. Všechno o konkurzu se dozvíte tam. Já jen dodám, že budoucí adminy vybírám já.
Omlouvám se těm, se kterými mi to při prvním pokusu udělat tým nevyšlo. Cítím v kostech, že etntokrát to vyjde. Možná proto, že mám vlastní blog a layouts bude jenom ''vedlejší činost''. Snad se někdo zapojí :)

A byla bych ráda, kdyby si někdo umístil tuto ikonku třeba do menu. NIkoho nenutím, ale udělalo by mi to radost :)


Retouch č.11

26. srpna 2010 v 6:50 | Lenny^^
Ten retouch jsem dělala už včera, ale na blog ho dávám až dnes.

This-my.blog.cz

Nebudu ho nějak komentovat, zkráceně - moc se mi nelíbí. Tak a teď jdu psát jeden delší článek. Pro někoho to bude možná překvapení :D.. Chacha, škoda že mě to napadlo až teď, ale ten plán jdu zrealizovat. Takže zatím ahoj!