Červenec 2010

Avatary #15

31. července 2010 v 17:40 | Lenny^^
Našla jsem v počítači nějaké icon bases, neptejte se mě odkud jsou, protože jaksi sama nevím :D, mám je v počítači už delší dobu :D..

#

Musím přiznat, že ten první se mi líbí :D.. To dítko je tak roztomilý :D.. S tím druhým avatarem už je to horší :D.. Opět se Vám s něčím přiznám :D.. Ten druhej jsem jenom narychlo odflákla, abych zbytečně nedávala novej článek kvůli jednomu avataru :D

Avatary #14 - The Summer

31. července 2010 v 12:12 | Lenny^^
Konečně nějaké avatary :). Už tu nebyly přesně 20 dní, neuvěřitelné :D.

###

Já osobně jsem celkem spokojená :). Nejlepší je podle mě ten první. No jde to přesně podle toho jak se mi ty avatary líbí. Od nejhezčího po nejhorší :D..

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!

Vybírám novej mobil

30. července 2010 v 18:08 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Čauky. Hlídám tady bráchu, kterej momentálně spí, takže si nemůžu pouštět písničky apod. Grafika se mi teď dělat nechce, takže si vybírám novej mobil. Nevím jistě jestli ho dostanu, ale doufám, že jo. Takže si ho tedy vybírám, ale nemůžu si žádnej nějak vybrat :D.. Líbí se mi LG GT350, ale má jenom 2Mpix a já bych chtěla aspoň s 3.2 Mpix, pak se mi ještě líbí Sony Ericsson Xperia X10 mini ale ten je zase moc drahej :D, nebo moc.. o 1000KČ přesahuje limit, za kterej bych řekla že by mi novej mobil koupili.. Jestli víte prosím o nějakým dobrým mobilu kolem 4000-5000 KČ, tak mi sem prosím napište :).. Věřím, že do Vánoc ceny ještě klesnou, takže se uvidí :).. Zapomněla jsem zmínit ten nejúžasnější mobil.. NOKIU N97 MINI, do které jsem se na první pohled zamilovala. Má všechno co chci aby mobil měl.. Vypadá skvěle, akorát je za 10 000 :D.. No nic.. Prosím pište :)

Free Layout #4

30. července 2010 v 13:07 | Lenny^^
this-my.blog.cz
Aaa.. Nový volný layout. Tak teď si udělám ostudu, protože je vážně hrozný.. Stydím se :D.. No, ale tak aspoň něco novýho. Pochybuju, že by ho někdo chtěl, ale kdyby se náhodou někdo našel, tak objednání je rovnou na blogu s nastaveným layoutem. Navíc dneska to dělám jiným stylem. Kašlu na obrázkový náhled, stejně to pak můžete vidět na blogu a navíc je to práce navíc :D a já teď nemám čas. Nedivte se, že píšu takový kraviny, které na sebe vůbec nenavazují, ale něčím ten prostor kolem avataru zaplnit musím :D.. Dost keců TADY JE NÁHLED!

Návody?

30. července 2010 v 9:30 | Lenny^^
Čauky.. Tak jsem si říkala, že bych mohla udělat zase nějakej návod, ale jaksi nevím na co :D, takže kdybyjste byli tak hodní a měli nějakej nápad, tak mi ho prosím prosím, smutně koukám, napište :) .. 

Jednou za čas nějaký ten výkec

29. července 2010 v 17:51 | Lenny^^
this-my.blog.cz
Čas od času je třeba se někde vykecat, doufám, že Vám nebude vadit, že si to tu tak zavedu.. Prostě jednou za čas takový osobitý článek :D. Taky bych chtěla napsat svůj názor na, teď novou českou internetovou star Natalii Sadness. No, tak já začnu. Natalia Sadness, přiznávám, že jsem ji ani to VIDEO, které ji proslavilo neznala. Dozvěděla jsem se o ní teprve díky článku na blog.blog.cz. Je hodně, podle mě závistivých lidí, kteří jak je vidět, jí tuto popularitu nepřejí.

Avatar Textury #1

29. července 2010 v 12:27 | Lenny^^
Dneska už jsem psala o nových texturách, takže tady jsou. Jsou to moje první textury na avatary a přiznávám, že jsem s nimi celkem spokojená. Doufám, že Vám k něčemu budou a jestli ne, tak nevadí no, budu je používat jenom já :D
sdas

V balíčku je jich celkem 7 + náhled hotového avataru, který můžete vidět i na logu k texturám. Odkaz na ten avatar je TADY, na avataru je Anne Hathaway z balíčku icon bases od Amber.

Zákaz kopírování, textury jsou moje tvorba!

Originální THIS-MY

29. července 2010 v 11:08 | Lenny^^
Originality není nikdy dost :D, tohle zrovna originální není. Napadlo mě to, když jsem dělala textury, které mimochodem budou snad ještě dnes. Blog.cz se mi za to už nevlezlo, takže jen nápis ''THIS-MY''. 
this-my.blog.cz

Hodně barevné, ale co :D.. Miluju knoflíky, každý je jiný a to se mi na nich líbí. 
 A když knoflíčky sesypeme dohromady vznikne z toho toto:
this-my.blog.cz
Tohle pro mě můj blog znamená <3 .. :)

Ostatní #1 - PNG Bubliny

28. července 2010 v 19:07 | Lenny^^
Tak jsem se pustila do dalších užitečných věcí. Udělala jsem si ten čas a udělala pro Vás vlastnoručně nakreslené bubliny :D, tak doufám, že je někdo použijete. Dala jsem si s tím práci, takže nekopírovat. Musela jsem to nakreslit, naskenovat a ještě ořezat :D. Používat je můžete volně a zdroj uvádět nemusíte, ale kopírování zakázáno.
this-my.blog.cz

Snad se Vám líbí :)

Blend #2 - Retro koláž

28. července 2010 v 18:11 | Lenny^^
Jak jste si určitě všimli, na layforu je nová soutěž. Kolážová soutěž. To je název té nové soutěže. Úkolem je ze zadaných obrázků apod. vytvořit retro koláž. Použít můžete pouze layforácké brushe, textury apod., jedině akce a fonty můžete použít svoje. Rozhodla jsem se tedy zapojit, ačkoli koláže a blendy nejsou moje parkety, což se na konečném výsledku otisklo. Tak to vypadá, že místo nějaké výhry si udělám akorát ostudu. Ale důležité je zúčastnit se a ne vyhrát, ale tak znám i přísloví ''Důležité je vyhrát,..'' :D, takže rozhodněte se.. Já dneska volím první přísloví :D..
this-my.blog.cz Určitě se ještě někdo zapojte. Soutěž je TADY

Na mé ''vadné'' koláži můžete zahlédnout trapný nápad s cestou :D, nevím proč mě to tak napadlo, je to divný, ale aspoň to není tak prázdný :).. Taky nechápu proč jsem tam naskládala na auto plechovku a marmeládu :D a ještě víc nechápu, proč jsem do toho auta zavřela tu křičící ženskou, která není moc vidět. Tak se kochejte. Moc koláží a blendů ode mě nečekejte, protože jak říkám: Nejde mi to a dělám si akorát ostudu :D