Červen 2010

Píšu narychlo..

30. června 2010 v 15:27 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Čauky. Takže teď jsem tu jen na skok, spíš jen abych Vám řekla, že jsem na Vás nezapomněla. Říkala jsem žádný deník, al nevím co bych sem teď psala. Takže dneska ráno jsem se vypravila naposledy do školy, dostala jsem vízo a pak valila zase domů. Sundala jsem ze zdí všechny plagáty, na kterých byl jen Robert Pattinson a vylepila si jiné. Po dlouhé době to nejsou plagáty týkající se jen New Moon, Twilight nebo Roberta :D, přiznávám že mám vylepenýho 1 Roba a 1 New Moon :D.. No pak jsem musela jít jako téměř každý den vozit kočárek s bráchou, žádná zábava :D Grafika se mi teď dělat nechce a na PC se mi být taky nechce.. Teda zatím, protože nevím co jinýho bych dělala :D.. A nebo já tady zůstanu :D..

Retouch 4

29. června 2010 v 18:47 | Lenny^^
Další retouch do sbírky :).. Změna se mi celkem líbí :D, vyjímečně :D.. Na obrázku není moc vidět, jak ta holka vypadala před změnou, takže ještě zvlášť > PŘED ZMĚNOU

Klikni!

Comments please :)

Ostatní grafika 2 - ''Oživení'' fotky

29. června 2010 v 18:18 | Lenny^^ |  Ostatní grafika
Popravdě ani nevím, jak jsem k tomuto označení došla .. ''Oživení'' :D.. Zní to divně no :D.. Dneska když jsem dělala avatary s Ashley Greene, tak jsem měla problém s tou její nádhernou fotkou. Byla dost tmavá a tak. Teď jsem se pustila do jejího ''oživení''. Já jsem celkem spokojená ikdyž to není o moc lepší než ta fotka na začátku vypadala :D..

Před úpravou:
This-my.blog.cz
Po úpravě:

Ještě zítra a pak dvě měsíce klidu

29. června 2010 v 16:04 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Původně jsem říkala, že s těma svýma milejma kecma končím, ale o konci školního roku se prostě napsat musí. Zítra je ten den D, kdy nám končí škola. Hodně lidem zkončila už v pátek, ale naše škole je mezi těma chudákama, co musela chodit i ty tři dny. Teda já ne, já jsem válela švestky doma, protože se ''léčím'', ale zítra si pro vízo pěkně půjdu. Bohužel, předsevzetí, které jsem si dala se opět nevyplnilo :D.. Končím s tím, že budu mít na vízo samý jedničky. Tentokrát jsem se ještě zhoršila! :D.. Dvě 2. I tak pro mě slušnej výsledek :D.. Kvůli pošahané fyzice budu mít dvě dvoje.. Z matiky je to klasika :D, takže to už se jaksi nepočítá :).. No každopádně mám se svém, teď už můžu říct že ukončeném 8. ročníku :D lepší známky než moje sestra v 6 :D.. Nejradši bych byla, kdybych za vízo dostala mobil, ale to se mi jaksi nepoštěstí :D, takže snad na Vánoce, které už se taky blíží, to máte jenom 6 měsíců a to uteče jako voda. Vždyť si vemte jak rychle utekl tento rok. Já bych řekla že strašně :D.. jJá už mám naházený učebnice a sešity na příští rok ve stolku s učením a nemíním ho otevřít dřív jak za ty dva měsíce :D.. Taky jsem se zapomněla zmínit, že jsem si dneska kolem 12 hodiny dopoledne vzpomněla, že nemám koupenou kytku pro učitelku, takže zajdu babičce něco uškubnout na zahrádku :D.. Má tam celkem hezký kytky :D.. No takže myslím, že už je to dostatečně dlouhý.. Takže banzáj školo!

Avatary 12 - Ashley Greene

29. června 2010 v 11:21 | Lenny^^
Už jsem dlouho neudělala žádný avatary, takže tady jsou. Je na nich Ashley Greene, kdo by nepoznal, ale myslím, že každý poznal :D..

..

Nejlepší je podle mě ten první.. A teď se dívám, že poslední (i s těmito) troje avatary jsous Ashley Greene. Ashley je jedna z mích nejoblíbenějších hereček :)..
Snad se líbí :)

Icon bases 1 - Selena Gomez

29. června 2010 v 11:05 | Lenny^^
Tohle jsou moje první 'Icon bases'. Jsou nic moc :D, snad je někdo použije.

This-my.blog.cz

Informace:
Na icons bases: Selena Gomez
Počet: 9
Vytvořila: Lenny^^
Formát: PNG

Kopírujte pouze s viditelným zdrojem. Pokud budete icon bases používat na svoje avatary, nemusíte uvádět zdroj.

Shrnutí

28. června 2010 v 18:11 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Nevím čím to je, ale nějak potřebuji prostor pro svůj denní výkec. Jsem už zvyklá vám sem vždy něco napsat a bude mi to asi chybět. Dnešním dnem se tady z toho oficiálně stává grafický blog. Doufám, že tu ještě hoooodně dlouho vydržím a nebude to tu jako na každém mém jiném blogu. No psát sem svoji historii blogů nebudu :D, protože by mi na to tento článek nestačil a navíc by jste se asi divili kolika jsem si prošla blogy. Tak jsem se z toho poučila :D.. No teď už k tomu shrnutí co vše je ještě potřeba udělat a co už je hotové.

  • Zrušení Affiliates  ✔ - Tohle byl první krok ke změně. Ačkoli nerada, ale musela jsem. Denní obíhání pro mě není, to už jsem poznala dávno a některé to, jak jsem poznala hodně štvalo.
  • Změna layoutu ✔ - Dalším krokem byla změna layoutu, která je již provedena. Layout měl být webový a to jsem myslím splnila :)
  • Zavedení 'Oblíbených stránek' ✔ - Oblíbené stránky zde zastupují 'Affiliates'. Není to spřátelení, ale pouze seznam blogů, která ráda navštěvuji.
  • Větší Aktivita ✔ - Tento bod jsem myslím už začala splňovat :D.. Za ty dva dny je u snad nejvíc článků za celou dobu fungování blogu, no uznejme si, blog moc dlouho nefunguje :D..
  • Nová ikonka X - Tak tento bod ještě nemůžu odšktnout jako, že je splněný, protože nová ikonka jaksi ještě neexistuje :D.. Nejsem si jista, kdy bude a jestli vůbec bude, ale měla by být co nejdřív. Zálaží hlavně na tom, jak se mi bude chtít.. a znám se.. :D
Toto jsou jen základní věci, které jsem k blogu měla. Doufám, že i přesto, že nespřáteluji, nemám Affiliates, nekopíruju cizí texty ani grafiku a nepíšu deník, to zde budete dál navštěvovat :)

Návštěvnost - 21.6. 2010 - 27.6. 2010

28. června 2010 v 15:41 | Lenny^^
Pondeli: 87
Utery: 66 =(
Streda: 74
Ctvrtek: 91
Patek: 93 <3
Sobota: 89
Nedele: 69

Celkem: 569

Ipod

28. června 2010 v 14:56 | Lenny^^ |  Ostatní grafika
Našla jsem v PC mezi obrázkama Ipod. Byl udělanej jako PNG. Tak jsem si řekla, že bych si mohla udělat Ipod v PS :D.. Taky jse tak udělala. Nelekat, je to hrozný, je to jenom taková zkouška :D..
This-my.blog.cz
Velikost jak kráva, v PS mě to ani tak nepřišlo :D.. No to je jedno.. Udělala jsme jich víc, akorát v jiných barvách a tato byla taková nejhezčí :D

Retouch 3

28. června 2010 v 14:26 | Lenny^^
No, začalo mě to nějak bavit :D..
Udělal jsem další retouch. Má strašnou růžovou pusu :D.. Na obrazovku mě svítilo slunko tak jsem jaksi ani nepostřehla tu strašnou barvu, bohužel jsem to měla už uložený.. Tak už jsem to nepředělávala. Chtěla jsem, aby ten retouch byl trochu přirozenější narozdíl od té minulé šíleně přeretushované.. No nepovedlo se.. Některá místa jsem omylem vynechala.. No tď když už mě sem nepaří to slunko tak vidím co jsem udělala špatně :D..