Květen 2010

NEJSEM TADY 31.5 - 1.6

30. května 2010 v 20:28 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Čauky.. Právě jsem přijela z poutě.. Aach.. ta cukrová vata byla tak dobrá :D.. No celkem sranda.. Takže.. jak jsem psala, že nikam nejedu, tak nakonec jedu :D.. Bolí to pořád, ale když už za to naši vyhodili 700 Kč, tak tam prej pojedu.. No nadšená z toho popravdě moc nejsem .. Nechce se mi tam, ale co mám dělat.. kabelu už mám nachystanou, tak.. bude otrava bych řekla.. Snad to nějak přežiju..

31.5. 2010 - 1.6. 2010 - NEJSEM TADY!DOWNLOADS

29. května 2010 v 12:47 | Becca^^Avatary 5 | Lady Gaga

28. května 2010 v 12:08 | Lenny^^
Čauky. Tak jsem patlala, až jsem vypatlala 6 avatarů. Jsem s nimi celkem spokojená. Každopádně to byl hokus pokus :D.. Zkoušela jsem nějaký triky a textury. Nejlepší je určitě ten poslední a nejhorší ten třetí :D.. Ten předposlední.. Ten úplně vypusťte, to jsem si tak trochu hrála :D.. Použila jsem TYTO photoshooty.

..

Najde se 17 hodných lidiček?

28. května 2010 v 11:20 | Lenny^^
Čauky. Promiňte, že budu otravovat, ale chybí mi 17 hlasů abych byla před tím co je na 6. místě :(.. Prosím prosím smutně koukám dejte mi tam hlas :).. Estli optřebujete někde na oplátku hlasovat, tak mi to sem napište..

PROSÍÍÍM HLASUJTE!

3 kliknutí dohromady s vrácením se na tuto stránku.. Zabere vám to max. 10 sekund..
Najde se tady tolik hodných lidí?

27.5 a 28.5

28. května 2010 v 10:02 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Čauky! Zase se moc omlouvám, že jsem tu včera nebyla. Neměla jsem na PC náladu.. Dneska taky moc nemám, tak aspoň v rychlosti něco co se za ty dva dny stalo.. Tak to břcho mě přestalo bolet.. No přestalo, vlastně nepřestalo.. Přesunulo se to na pravou stranu.. Myslela jsem, že to bude slepák, ale zjistila jse, že ten je až dolej, tak doufám, že to nic neni.. By bylo asi něco s játrama :(.. Snad to nic nebude. Včera jsem ztrávila asi 7 hodin u televize :D.. Jak mě oči nekazí počítač, tak televize :D.. Jinak jsem kolem páté večer popíjela kofolu :D.. Prostě nic zajímavýho.. Dneska jsem jako každý ráno poslopuchala Evropu2 a pak ronou k televizy. Jako každej den.. Už mám domluvený s mamkou, že si dáme se ségrou do pokoje televizu, ale zatím není kam :D.. Každopádně to znamená, že už nebudu muset vylejzat z postele vůbec :D.. Dneska jsem dávala koťátkům mlíko :D.. Zasvinily celou chodbu, moje boty a zeď :D.. Sou hovada prostě :D..Jinak nic novýho.. Možná půjdu ''vyšlechtit'' nějakou grafiku..

REKLAMY - KONEC + Vzkaz pro Forewer-Sisi*

26. května 2010 v 14:34 | Lenny^^
___Vzkaz pro Forewer-Sisi*___
Začneme tím příjemnějším. Ráda ti pomůžu dát ten lay na blog.. Promiň, že to nemáš v komentáři na blogu, ale psala jsem už asi 5x a nejdřív to nešlo vůbec odeslat.. Když jsem to zkoušela znovu hodilo to tam, že je to spam.. Tak jsem to teď zkoušela znovu a zase se to vyhodnotilo jako spam. Takže můj mail je Lenny.Jilkova@seznam.cz. Tak mi to kdyžtak pošli :)

Kdyby někdo hledal můj mail či ICQ je to v menu v mém profilu.

___REKLAMY - KONEC!___
Jsem taková, že jsem do teď tolerovala reklamy, ale s tím už je konec. Blokuju všechny co mi sem píšou reklamy. Mimo mé affiliates. Dobrá, když někdo potřebuje někde zahlasovat nejsem proti, ale když mi napíšete ''Máš krásný blog! Koukni se na můj!'' tak je to teda dost trapný. Popravdě já se na ty blogy nikdy nedívám. Je mi jasný, že to nepíše jako názor na layout ani na blog, protože je mi jasný, že se většina těch lidí nepodívá ani jak ten blog vypadá.

ODTEĎ KAŽDOU REKLAMU NA BLOGY MAŽU! A BLOKUJU PŘIDÁVÁNÍ KOMENTÁŘŮ TOHO DOTYČNÉHO!

Je potřeba tady udělat trochu řád. Nebudu vypisovat nějaká pravidla blogu, protože mi to příjde zbytečný. Nikdo si to nečte a všichni to porušují :D, ale reklamy.. S těma se nesmířím. Takže ty jsou odedneška zakázaný!

Sušenky... FŮŮJ! :D

26. května 2010 v 12:11 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Čauky.. Tak nakonec na počítač chvíli můžu. Doma už se nudím.. Jsem přežraná sušenek.. Jsem na dietě.. K obědu budu mít těstoviny bez všeho.. prstě jenom jak se uvaří.. BLEE.. Představte si, že celej den žerete TOTO a TOTO.. Do toho hnusný těstoviny.. Děsný. Snad se uzravím co nejrychlej.. Musím totiž v sobotu na kácko a taky v pondělí a úterý na výlet! Takže tot ady nebudu, ale nachystám nějaký články.. Jo málem bych zapomněla.. V neděli asi pojedem na pouť k sestřence.. No mám to nabitý.. Takže zatím adios :D.. 

Nevím nevím..

25. května 2010 v 16:43 | Lenny^^
This-my.blog.cz
Čauky! Jen na skok.. Tak se ukázalo, že do školy nejdu.. Maximálně v pátek, ale to skusím ukecat mamku, že když je to ten pátek tak by mě mohla nechat doma.. Byla jsem u doktorky.. Mám nějaký kapsle nebo co :D.. Takže musím ležet.. Mamča mě zcela určitě nepustí na počítač, takže teď asi nebudu moc přidávat články a grafiku. Takže články přidám asi až v pátek nebo ve čtvrtek. Zítra byh řekla, že nebudu moct. Tak se moc omlouvám!

PS: Na žádosti o spřátelení odpovím asi až ve čtvrtek nebo pátek! Jsem tady na skok.. Kdyby mě tady nachytala mamča asi bych to schytala.. S teplotou a na PC :D.. Ta by mi dala!